Deze leerlingen van het Marne college zijn geslaagd

BOLSWARD

Deze leerlingen van het Marne college kregen woensdag het bevrijdende telefoontje dat ze geslaagd zijn. Onderstaand een overzicht per niveau op alfabetische volgorde.

Atheneum

Anouk Abelskamp, Bolsward; Tanja Altena, Blauwhuis; Nynke Ariesen, Bolsward; Melle ter Bekke, Wommels;  Naomï Broersma, Arum; Cynthia Canninga, Bolsward; Anne-Rixt Cnossen, Bolsward; Jesper Demmer, Workum; Carsten Dol, Makkum Fr; Mark-Jan van Enkhuizen, Makkum Fr; Steffen Foekema, Bolsward; Rik van der Gaast, Makkum Fr; Anna Hettinga, It Heidenskip; Marijke Hoekstra, Tzum; Johannes Idsinga, Bolsward; Evelien Jager, Harlingen; Ilse de Jong, Bolsward; Fabiënne Klijn, Harlingen; Michelle Klijn, Harlingen; Jelle Kuipers, Makkum Fr; Remco Leijenaar, Wons; Elbrich Lutgendorff, Makkum Fr; Jorn van der Meer, Workum; Maureen Minnema, Bolsward; Sem Molendijk, Makkum Fr; Kim Overwater, Exmorra; Nienke Pont, Harlingen; Bouke Reitsma, Bolsward; Neda Selak, Makkum Fr; Ruben Siemensma, Pingjum; Eldert Sieswerda, Winsum; Wytze Sligting, Makkum Fr; Jan Strikwerda, Tzum; Jesse Tjerkstra, Workum; Douwe van der Tol, Arum; Tjebbe Treub, Makkum Fr; Jens Pieter Wiersma, Makkum Fr; Jos Wijnja, Wommels; Marrit van de Witte, Burgwerd; Bente de Witte, Allingawier; Merel Wolthuis, Bolsward.

Havo

Debora Akkerman, Arum; Welmer Alkema, Bolsward; Jerke van As, Makkum Fr; Nynke Beckers, Wommels; Noah Berger, Bolsward; Marlena Bes, Bolsward; Josefien Boer, Bolsward; Rients de Boer, Easterein; Robin Boorsma, Bolsward; Tjesse Bottema, Arum; Anita Breeuwsma, Parrega; Martijn van Delden, Bolsward; Jildau van Dijk, Wommels; Anke Dijkstra, Makkum Fr; Reneé Evers, Bolsward; Menno Galama, Tjerkwerd; Jildou Heida, Koudum; Amber Hettinga, Bolsward; Gyanne Hiemstra, Ferwoude; Jelmer Hoekman, Burgwerd; Nynke Hoekstra, Wommels; Karin Houtsma, Wommels; Marije Huitema, Bolsward; Marjo de Jong, Bolsward; Elise Jorna, Tzum; Gerbrich Kaastra, Arum; Leon Kalkman, Bolsward; Willem Koopmans, Britswert; Ane Lootsma, Bolsward; Hester Ludema, Witmarsum; Brecht van der Meer, Blauwhuis; Marco van der Meulen, Bolsward; Sanne Miedema, Workum; Kornelis Nieboer, Tjerkwerd; Marrit Nijdam, Bolsward; Jeriça Palsma, Bolsward; Jelmer Postma, Makkum Fr; Annika Rekker, Bolsward; Rienke Siemensma, Koudum; Marco Sjoers, Bolsward; Sander Spijksma, Schettens; Robbin Terpstra, Bolsward; Mel Treub, Makkum Fr; Iza van Veen, Workum; Baukje Veldhuis, Schettens; Merel de Vries, Makkum; Elma Wiersma, Schraard; Domien Witteveen, Blauwhuis; Nynke de Zee, Makkum Fr.

Vmbo Theoretische leerweg

Kyra Adema, Makkum Fr; Manon Bakker, Bolsward; Froukje Bijl, Workum; Lakysha Boonstra, Bolsward; Esther Boonstra, Hichtum; Iris Bootsma, Schettens; Maria Bourzayq, Bolsward; Jildou Flapper, Workum; Linde Gietema, Workum; Ayse Güler, Bolsward; Demi de Haan, Bolsward; Janco van der Hauw, Witmarsum; Robin de Jong, Makkum Fr; Bente Ketelaar, Hartwerd; Geartsje Mollema, Nijland; Kjertil Nieuwets, Workum; Wida Otte, Bolsward; Anja Postma, Bolsward; Mayke Rijpstra, Makkum; Frederique van der Sluis, Bolsward; Rianne Stremler, Exmorra; Foekje Nynke Terluin, Exmorra; Karen Terpstra, Bolsward; Nienke Tijmstra, Makkum Fr; Amarins Valkema, Makkum; Famke van der Veen, Lollum; Niek Veenje, Lollum; Lars Veldmans, Bolsward; Chiel Visser, Bolsward; Mirthe de Vries, Wommels; Annico van der Wal, Bolsward; Karen van der Werf, Makkum Fr; Anna Wiersma, Bolsward.

Vmbo Gemengde leerweg

Jornt Blanksma, Makkum Fr; Tiede Bootsma, Makkum Fr; Nynke Boschma, Bolsward; Annabeth Breeuwsma, Schettens; Nico Breeuwsma, Parrega; Klaas van der Brug, Schettens; Esmee Ettema, Bolsward; Joyce Feenstra, Koudum; Angela Hendriks, Bolsward; Reinder Hendriks, Lollum; Sjaak Koning, Winsum; Mireille Kroon, Bolsward; Linda Kuiper, Bolsward; Pieter Jan Kuiper, Piaam; Anouk Kusters, Bolsward; Marc Leijenaar, Bolsward; Femke Ludema, Bolsward; Bart van der Meulen, Ferwoude; Wessel Schraa, Wommels; Simme Tolsma, Exmorra; Dieuwke Vallinga, Bolsward; Sander de Vries, Bolsward.

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

Ilse de Bakker, Bolsward; Leo van der Bles, Makkum Fr; Karina Bonnema, Easterein; Laura Bos, Bolsward; Harmen Bosch, IJlst; Ido Bouma, Oudemirdum; Estelle Bulterman, Witmarsum; Elske Deinum, Wommels; Johan van Dijk, Oudega (Swf); Melvin Eijer, Witmarsum; Melvin Faber, Bolsward; Stefan Feenstra, Exmorra; Sacha Flapper, Bolsward; Hiltje Hibma, Witmarsum; Stevie Hoekstra, Bolsward; Abe Jan de Jong, Wons; Femke de Jong, Hartwerd; Nina Kerstma, Bolsward; Mandy Koenz, Tjerkwerd; Alex Kroon, Bolsward; Jeron Leenstra, Nijland; Pieter Jan Leijenaar, Exmorra; Dennis van Malsen, Makkum Fr; Remco van der Meer, Witmarsum; Luuk van der Meer, Koudum; Lisa van der Meer, Workum; Paula Mous, Bakhuizen; Cynthia van Muijlwijk, Ferwoude; Remco Niemarkt, Bolsward; Anika Oosterbaan, Bolsward; Jacob Poelstra, Parrega; Mirjam Punter, Easterein; Riemer Remerij, Workum; Johan Rinia, Makkum Fr; Robin Rinsma, Franeker; Vincent Rooseboom, Gaastmeer; Petra de Schiffart, Tzum; Max Schotanus, Bolsward; Louis Simão, Bolsward; Jurjen Stegenga, Balk; Gerrit Terluin, Exmorra; Welmoed van der Tol, Arum; Sjouke Tromp, Oudega (Gs); Janna Tsafkas, Makkum; Tjeerd Verf, Oudemirdum; Menno Visser, Bakhuizen; Jordy de Vries, Ferwoude; Danique Wahle, Workum; Anouk van der Weerd, Makkum Fr; Yrla Wiersma, Schraard; Rixt Wijnia, Wommels; Amber Zaagemans, Witmarsum; Berber van der Zee, Exmorra.

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

Pascal Alkema, Bolsward; Silke Baars, Oudemirdum; Klaas van Beenen, Wijckel; Nina de Boer, Stavoren; Sander de Boer, Bolsward; Patrick Bruinsma, Exmorra; Marije Dijkstra, Waaksens; Sjouke Elgersma, Wons; Richard Falkena, Nijland; Aron Feenstra, Bolsward; Timothy Frankena, Bolsward; Nina den Haan, Wommels; Sven Hoogenhout, Balk; Robert Horjus, Makkum Fr; Pieter Huitema, Workum; Rob Jissink, Wijckel; Patrick Kluitenberg, Workum; Jeroen Kroes, Bolsward; Linni Lin, Makkum Fr; Jorrit Mast, Bakhuizen; Harm Norbruis, Ferwoude; Hielke Oppedijk, Tjerkgaast; Janine Overwijk, Easterlittens; Femke Roosjen, Koudum; Johannes Sijbesma, Wommels; Kim van der Sluis, Witmarsum; Christiaan Smink, Wommels; Kor Tromp, Elahuizen; Vosse Visser, Makkum; Anton van der Wal, Workum; Ilse Waterlander, Bolsward; Daan van der Werf, Bolsward; Yang Lin Zijlstra, Schettens.

Auteur

Redactie